ZKO Zvoleněves č. 724


Závod se zápisem zkoušky dle zkušebního řádu SKS TART - ZKO Zvoleněves - 30.6.2012

Kategorie ZMT
Klára Týřová + Denis 1. místo - 129 b. složená zkouška ZMT
Hana Jelínková + Albert Eldegi 2. místo - 123 b. složená zkouška ZMT
Věra Novotná + Jessie 3. místo - 120 b. složená zkouška ZMT
Gabriela Mošovská + Lawara Vlčí údolí 4. místo - 115. složená zkouška ZMT
František Kaucký + Cash Sherak 5. místo - 91b.
Petr Kříž + Atila 6. místo - 75b.
Vladimír Turtev + Charm Ginjan 7. místo - 43b.
Spojená kategorie T 1, SPT 1, OPT 1
Radek Digaňa + Sam 1. místo - OPT1 -205b.
Michal Skiba + Witt z Huckelovy vily 2. místo - OPT1 -191b.
Michaela Mošovská + Emma Cassidy Letňanská Hvězda 3. místo - T1 -164b.
Irena Husáková + Gereta Z granátové zahrady 4. místo - SPT1 -42b.
Kategorie T 2
Klára Týřová + Apollo 1. místo - 230b. složená zkouška T2

Složená zkouška - 26.5.2012

Vladimír Turtev + Charm Ginjan IPO-BH


Obranářský závod v Kadani - 12.5.2012

David Trauč Rony 2. místo
Hana Jelínková Bert (Albert Edegi) 4. místo

Mistrovství republiky SKS TART - obranáři - 5.-6.5.2012

Hana Jelínková Bert (Albert Edegi) 7. místo
František Švihlík Kašpar (Cay von Diateloteblack) 8. místo

Složená zkouška IPO-BH - 5.5.2012

Irena Husáková Bereta Z granátové zahrady
Irena Suchá Cyros
Klára Týřová Apollo
Petr Kříž Bernie Čebro

Závod Kladno - 28.4.2012

Klára Týřová + Apollo ZVV 2 1. místo
Věra Novotná + Jessie ZM 6. místo
Petr Kříž + Besi ZM 7. místo
Vladimír Turtev + Charm ZM 8. místo
Petr Kříž + Atila ZMT 3. místo
František Kaucký ZMT 4. místo

Závod TART Mělník - 21.4.2012

Hana Jelínková + Bert Hlavní 12. místo
Petr Kříž + Atila Vložený 20. místo

Závod Nové Strašecí - 14.4.2012

František Kaucký + Cash ZM 6. místo
Petr Kříž + Atila ZM 7. místo
Petr Kříž + Besi ZM 8. místo

Pohár o otevírání studánek - ZKO Bukov - Ústí nad Labem - 24.3.2012

Jiří Krunt + Kat (Asterix Extra Temperament) ZVV 2 1. místo
Jiří Krunt + Chuck ZVV 1 5. místo

Memoriál pplk. Jana Ryby - Plzeň - 7.1.2012

Jiří Krunt + Kat (Asterix Extra Temperament) 4. místo
Hana Jelínková + Bert (Albert Eldegi) 7. místo

Složené zkoušky - 28.10.2011

Hana Jelínková + Bert (Albert Eldegi) ZOP

Složené zkoušky - 9.10.2011

Klára Týřová + Apollo ZVV 1

Složené zkoušky - 3.10.2011

Irena Husáková + Bereta z granátové zahrady FPr 2

Složené zkoušky - 23.9.2011

František Škvrna + Cif ZPU 2
Irena Suchá + Cyros ZPU 2
Radka Tajčová + Rea ZOP
Petr Kříž + Bernie ZOP
Tereza Šamánková + Annie Deny Dog ZOP

Tartový závod Pustevny u Chebu - 27.8.2011

Radka Tajčová + Rea 2. místo + složená zkouška

Noční závod "O pohár pplk. Ing. K. Hartla - Pustevny u Chebu - 23.8.2011

Radka Tajčová + Rea 1. místo
Klára Týřová + Denis 3. místo
Klára Týřová + Apollo 14. místo

Složené zkoušky - 18.6.2011

Klára Týřová + Apollo T 1
Václav Suchý + Lusy ZMT

Závod Otevírání studánek - Ústí n. Labem - Bukov - 18.6.2011

Václav Suchý + Lusy ZMT - 1.místo
Radka Tajčová + Rea ZMT - 3.místo
František Kaucký + Cash ZMT - 4.místo
Klára Týřová + Denis ZMT - 6.místo
Petr Kříž + Atila ZMT - 7.místo
Věra Novotná + Jessie ZMT - 9.místo

Závod v Roudnici - 11.6.2011

Václav Suchý + Ronja 3. místo

Závod služebních psů v Kadani - 10.-11.6.2011

David Trauč + Rony 3. místo + 3. nejlepší obrana
David Trauč + Mates 2. nejlepší poslušnost


Závod jarních kurzů ZKO Zvoleněves - 4.6.2011

Pokročilý - 1. místo Petr Sviták + Nely
Začátečníci - 1. místo Adéla Koukalová + -Ayira

Závod služebních psů Hradní stráže - 30.5.2011

Jiří Krunt + Kat 5. místo + nejlepší poslušnost

MR Tart - 22.5.2011

Švihlík František + Cay 10. místo

Květnový pohár - Nové Strašecí - 22.5.2011

Irena Husáková + Bereta FPr 1 - 1. místo

Závod Slaný - 22.5.2011

Václav Suchý + Ronja ZVV 1 - 2. místo

Složené zkoušky - 7.5.2011

Klára Týřová + Apollo ZPU 2
Irena Suchá + Cyros ZPU 1
Franta Škvrna + cif ZPU 1
Monika Holečková + Falco ZOP
David Trauč + Mates ZOP
Věra Novotná + Jessie ZOP
František Kaucký + Cash ZOP

Malá Cena Zvoleněvse - 23.4.2011

ZVV 1 1. Irena Suchá + Cyros 2. Klára Týřová + Apollo 3. Radka Tajčová + Zicky
ZM 1. Alena Slámová + Bar 2. Irena Husáková + Bereta 3. Klára Týřová + Denis

Složená zkouška - 17.4.2011

Škvrna František + Cif ZVV 1

Závod Kladno - 2.4.2011

Škvrna František + Cif ZVV 1 - 1. místo

Obranářský závod ZKO Kladno Rozdělov - 5.3.2011

Krunt Jiří + Kat (Asterix Extra Temperament) ZVV 1 - 1. místo
Škvrna František + Cif ZVV 1 - 2. místo
Suchý Václav + Ronja ZVV 1 - 8. místo
Suchý Václav + Lusy (Anita Eldegi) ZM - 6. místo

Závod dvojic "O pohár ČLUZ a.s. ZKO Nové Strašecí - 26.2.2011

Jelínková Hana + Bert a Suchý Václav + Ronja 1. místo
Škvrna Franta + Cif a Slámová Alena + Bar 3. místo

Statečné psí srdce - Blovice - 29.1.2011

Jirka Krunt Kat (Asterix Extra Temperament) 8. místo

Okresní Kladenská liga r.2010

Škvrna František Cif Soví mlýn kategorie ZVV 1 3. místo
Trauč David Mates kategorie ZM 6. místo

26.12.2010 - Jinonice

Škvrna František Cif Soví mlýn ZM - 3. místo

Složená zkouška - 24.10.2010

Týřová Klára Apollo ZPU 1

2.10.2010 - Slaný

Škvrna František Cif Soví mlýn ZVV 1 - 3. místo

MČR ZVV3 - Volenice - 25.9.2010

Krunt Jiří Kat (Asterix Extra Temperament) 5. místo 2. NEJLEPŠÍ OBRANA

25.9.2010 - Sahara Podlešín

Škvrna František Cif Soví mlýn ZVV 1 - 1. místo

Složená zkouška - 21.9.2010

Týřová Klára Apollo ZOP
Týřová Klára Denis ZOP
Kosinová Tereza Feiby Barte Prim ZOP
Škvrna František Cif Soví mlýn ZOP

18.9.2010 - Kladno

Škvrna František Cif Soví mlýn ZVV1 - 3. místo

4.9.2010 - Pchery

Škvrna František Cif Soví mlýn ZVV 1 - 1. místo

22.8.2010 - Kryry

Škvrna František Cif Soví mlýn IPO 1 - 3. místo

Složená zkouška - 17.5.2010

Jelínková Hana Bert (Albert Eldegi) ZM
Trauč David Mates ZM

9.ročník Mistrovství obranářů České republiky SKS TART - Rakovice - 8.-9.5.2010

Švihlík František Cay (Kašpar) 13.místo
Jelínková Hana Bert (Albert Eldegi) 15.místo

Složená zkouška - 8.5.2010

Krunt Jiří Kat (Asterix Extra Temperament) ZVV 3

Jarní závod - Městec Králové - 1.5.2010

Jelínková Hana Bert (Albert Eldegi) ZM 2.místo

Velikonoční závod - Kladno-Rozdělov - 24.4.2010

Klára Týřová Apollo ZVV 1 1.místo
Trauč David Mates ZM 2.místo
Kaucký František Cash ZM 3.místo
Jelínková Hana Bert (Albert Eldegi) ZM 4.místo

Memoriál J. Černého - Nové Strašecí - 17.4.2010

Trauč David Mates ZM 1.místo

Mezinárodní mistrovství služebních psů - TART CZ Mělník - 16.-18.4.2010

Hlavní závod
Švihlík František Cay (Kašpar) 20.místo
Vložený závod
Škvrna František Cif 17.místo
Kaucký František Cash 22.místo

Memoriál Františka Šaška - Tuchlovice - 10.4.2010

Trauč David Mates ZM 2.místo

Závod "Otevírání studánek" - Ústí nad Labem - 20.3.2010

Psovod Pes Kategorie Umístění
Škvrna František Cif ZMT 1. místo + složená zkouška ZMT
Trauč David Mates ZMT 3. místo
Jelínková Hana Bert (Albert Eldegi) ZMT 5. místo

Závod dvojic O pohár ČLVUZ a.s. - Nové Strašecí - 27.2.2010

Dvojice - psovod a pes Kategorie Umístění
Týřová Klára a Apollo + Václav Suchý a Ronja ZVV 1 3. místo
Škvrna Franta a Cif + Rafaj Jiří a Artemis ZVV 1 4. místo

9.ročník speciálního závodu psů služebních plemen - Statečné psí srdce - Klub Blovice - 16.1.2010

Psovod Pes Umístění
Trauč David Linda 11. místo
Bureš Karel Rony 16. místo

8.ročník obranářského závodu - Memoriál pplk. Jana Ryby - 9.1.2010

Psovod Pes Umístění
Jelínková Hana Art 26. místo
Trauč David Linda 28. místo

Obranářský závod - Memoriál J. Trpišovského - Praha - Břevnov - 14.11.2009

Psovod Pes Kategorie Počet bodů Umístění
Krunt Jiří Kat ZVV 2 97/99 1. místo

Složené zkoušky - 7.11.2009

Hyklová Eva Gigantic Queen Elsa ZOP
Felina Queen Elsa ZOP

Podzimní Lety - 28.10.2009

Psovod Pes Kategorie Umístění
Týřová Klára Apollo ZVV 1 5. místo
Burešová Martina Jessie Obranářský závod 5. místo
Švihlík František Cay Obranářský závod 6. místo
Suchý Václav Ronja Obranářský závod 9. místo

Podzimní VC Mělník o Putovní pohár obchodního ředitele MINARY s.r.o. - 16.-17.10.2009

Hlavní závod
Jelínková Hana Garp 9. místo
Švihlík František Cay 12. místo
Suchý Václav Ronja 14. místo
Vložený závod
Burešová Martina Lara 6. místo
Šmíd Pavel Lara 15. místo
Baladová Arleta Alf 16. místo
Bureš Aleš Nela 21. místo
Petra Šmídová Qery 22. místo

Složené zkoušky - 26.9.2009

Hyklová Eva Dea z Mokrovous ZM
Škvrna František Cif Soví mlýn ZM
Novotná Věra Jessie ZZO

Složená zkouška - 20.9.2009

Krunt Jiří Kat (Asterix Extra Temperament) ZVV 2

XXXIII. ročník přeboru O NEJLEPŠÍHO PSOVODA A PSA REZORTU MINISTERSTVA OBRANY - 14.-18.9.2009

Hana Jelínková Garp Celkové pořadí - 11. místo Rezort VeSpS - 4.místo

Složené zkoušky 29. a 30. 8. 2009

Týřová Klára Apollo ZMT
Švihlík František Cay OPT 1
Švihlík František Cay OPT 2

Složená zkouška - 8.8.2009

Švihlík František Cay ZPO 1

Závod Memoriál Jardy Hnízdila Grand Prix "Tři sekery" - 24.-26.7.2009

Švihlík František Cay OPT 3 2.místo
Trauč David Linda OPT 3 5.místo
Bureš Karel Rony OPT 3 7.místo
Suchý Václav Ronja OPT 3 11.místo
Týřová Klára Apollo ZM 1.místo

Složené zkoušky - červen 2009

Týřová Klára Apollo ZM
Suchý Václav Ronja ZPO 1

Závod "O pohár Kristýny" - 23.-24.5.2009

Krunt Jiří Kat 397 bodů 3.místo
Švihlík František Cay 16.místo
Trauč David Linda 348 bodů 18.místo
Suchý Václav Ronja 317 bodů 29.místo
Baladová Arlette Alf 264 bodů 35.místo

Obranářský závod Slaný - 23.5.2009

Šulek František Aschley ZM 2.místo
Šulek František Hecktor ZM 3.místo

Závod "O pohár Městské policie Liberec" 25.4.2009

Trauč David Art 8.místo
Suchý Václav Ronja 28.místo
Jelínková Hana Art 37.místo

Složená zkouška - 19.4.2009

Klára Týřová Apollo ZZO

Mezinárodní mistrovství služebních psů - TART CZ Mělník - 17.-19.4.2009

Hlavní závod
Krunt Jiří Kat (Asterix Extra Temperament) 17.místo
Bureš Karel Rony 23.místo
Vložený závod
Suchý Václav Ronja 2.místo
Baladová Arleta Alf 16.místo
Burešová Martina Rino 19.místo
Bureš Aleš Nella 20.místo
Burešová Anna Lara 21.místo

Memoriál F. Šaška - Tuchlovice - 11.4.2009

Šulek František Achley ZM 3.místo
Šulek František Hecktor ZM 4.místo

"Vítání jara" - ZKO Slaný - 21.3.2009

Šulek František Hector ZM 2.místo
Šulek František Aschley ZM 6.místo

"Velká cena obranářů - Kladno - Rozdělov - 21.2.2009

Šulek František Aschley ZM 3.místo
Šulek František Hector ZM 6.místo

II. Ročník zimního závodu o pohár firmy Empra - 24.1.2009

Psovod Pes Kategorie Umístění
Kučerová Květoslava Indiana Horký dech ZVV1/IPO1 4.místo

Memoriál pplk. Jana Ryby - 10.1.2009

Psovod Pes Počet bodů Umístění
Krunt Jiří Kat (Asterix Extra Temperament) 455 bodů 1. místo
Trauč David Linda 341 bodů 13. místo
Jelínková Hana Art 253 bodů 28. místo

Závod Mělník - 10.1.2009

Psovod Pes Kategorie Umístění
Šulek František Aschley ZVV1 8.místo
Šulek František Hector ZM 5. místo

Podzimní VC Mělník o Putovní pohár obchodního ředitele ROYAL CANIN,
pana Petra Větvínského - 10.-11.10.2008

Hlavní závod
Psovod Pes Počet bodů Umístění
Jelínková Hana Art 337 9. místo
Dvořák Vladislav Rocky 336 10. místo
Šulek František Aschley 255 14. místo
Šulek František Hector 240 15. místo
Vložený závod
Psovod Pes Počet bodů Umístění
Burešová Anna Lara 97 17. místo

Závod "Na počest založení klubu" - Slaný 4.10.2008

Psovod Pes Kategorie Umístění
Šulek František Hector ZM 4. místo
Šulek František Aschley ZM 5. místo

Memoriál Františka Karase - 28.9.2008

Psovod Pes Kategorie Umístění
Šulek František Hector ZM 6. místo
Šulek František Aschley ZM 8. místo

Andrea Štefundová - Mína (Afrika Eden Severu)

30.3.2008 Závod Zlonice ZM 4.místo
12.4.2008 Závod Tuchlovice ZM 3.místo
19.4.2008 Závod Mělník ZM 2.místo
17.5.2008 Závod Ml.Boleslav ZM 3.místo
2.8.2008 Zkouška ZMT
7.8.2008 Zkouška ZM

Andrea Štefundová - Asta


30.3.2008 Závod Zlonice ZZO 8.místo
12.4.2008 Závod Tuchlovice ZZO 5.-6.místo
19.4.2008 Závod Mělník ZZO 3.místo
17.5.2008 Závod Ml.Boleslav ZZO 3.místo
19.6.208 Závod Slaný ZZO 9.místo
2.8.2008 Zkouška BH
30.8.2008 Závod Podlešín-Sahara ZZO 2.místo
6.9.2008 Tuchlovice ZZO 5.místo

Závod "O pohár Kristýny"


Psovod Pes Počet bodů Umístění
Trauč David Linda 364 8.místo
Dvořád Vladislav Rocky 295 34.místo
Burešová Anna Lara 140 38.místo
Suchý Václav Roňa 93 39.místo

3. ročník soutěže služebních psů "O pohár městské policie Liberec" - 26.4.2008


Psovod Pes Počet bodů Umístění
Dvořák Vladisla Rocky 364 9.místo

Mezinárodní mistrovství služebních psů Tart CZ Mělník 11.-13.4.2008


Hlavní závod - Kategorie "Všestranní"
Psovod Pes Počet bodů Umístění
Dvořák Vladislav Rocky 264 33. místo
Jelínková Hana Art 234 35. místo

Vložený závod
Psovod Pes Počet bodů Umístění
Šulek František Aschley 191 1.místo
Šamánková Denisa Gypsi 184 3.místo
Šulek František Hector 182 4.místo
Ševčíková Magdalena Cora 179 5.místo
Hyklová Eva Ganty 165 10.místo
Burešová Anna Lara 162 11.místo
Kaucký František Cash 143 13.místo
Hyklová Eva Dea 141 15.místo

Memoriál pplk. Jana Ryby 2008 - 5. 1. 2008
Psovod Pes Počet bodů Umístění
Trauč David Linda 422 3.místo
Jelínková Hana Art 279 18.místo
Dvořák Vladislav Rocky 192 33.místo
Dvořák Vladislav Cézar 132 41.místo

Podzimní VC TARTu Mělník - O putovní pohár obchodního ředitele KAVALIER Sázava Jiřího Jirovského - 13. 10. 2007

Hlavní závod
Psovod Pes Počet bodů Umístění
Hana Jelínková Art 359 6.místo
Hyklová Eva Ganty 335 13.místo
Dvořák Vladimír Rocky 329 14.místo


Vložený závod
Psovod Pes Počet bodů Umístění
František Šulek Hector 144 3.místo
Denisa Šamánková Gypsi 143 4.místo
František Šulek Ashley 131 12.místo
Magdalena Ševčíková Cora 125 15.místo
Klára Týřová Apollo 107 23.místo
Anna Burešová Lara 103 24.místo