ZKO Zvoleněves č. 724




Propozice a přihláška VI. ročníku Memoriálu Karla Bureše

Výsledková listina VI. ročníku Memoriálu Karla Bureše

Kategorie DOMÁCÍ


Rozhodčí - Zdeněk Vydra


Figuranti:
Tang Zheng
Jiří Krunt
David Trauč
Tomáš Kopecký


Videa od Petra Kříže -
VI. ročník Memoriálu Karla Bureše - zadržení pachatele ve výšce
V. ročník Memoriálu Karla Bureše - hladké zadržení
Videopropozice Memoriálu Karla Bureše 2017

Děkujeme sponzorům

www.krmivo-brit.cz


www.bohemiaplast.cz

a JUDr. Jana Burleová - advokátka









Propozice a přihláška V. ročníku Memoriálu Karla Bureše

Výsledková listina V. ročníku Memoriálu Karla Bureše

Rozhodčí - Zdeněk Vydra a Vladimír Souček


Videa od Petra Kříže -
V. ročník Memoriálu Karla Bureše - hladké zadržení
V. ročník Memoriálu Karla Bureše - zadržení přes překážku
V. ročník Memoriálu Karla Bureše - zadržení do automobilu
V. ročník Memoriálu Karla Bureše - vyhledání pachatele
V. ročník Memoriálu Karla Bureše - TOP výkony

Videopropozice Memoriálu Karla Bureše 2016

Děkujeme sponzorům

www.bohemiaplast.cz

a JUDr. Jana Burleová - advokátka







Propozice IV. ročníku Memoriálu Karla Bureše
Výsledková listina IV. ročníku Memoriálu Karla Bureše

VIDEOPROPOZICE v podání Davida Trauče, Jiřího Krunta a Kláry Týřové.
Za video děkujeme Petrovi Křížovi.

Rozhodčí - Zdeněk Vydra a Roman Šonský.


Videa od Petra Kříže -
Memoriál K. Bureše 2015 - TOP výkony
Memoriál K. Bureše 2015 - zneškodnění pachatele
Memoriál K. Bureše 2015 - kontrolní výkon
Memoriál K. Bureše 2015 - hladké zadržení
Memoriál K. Bureše 2015 - zadržení nebezpečného pachatele
Memoriál K. Bureše 2015 - poslušnost
Memoriál K. Bureše 2015 - výtržnost v místnosti
Memoriál K. Bureše 2015 - výtržnost venku
Memoriál K. Bureše 2015 - zadržení z automobilu
Memoriál K. Bureše 2015 - Tomáš Novák - vítězná cesta
Memoriál K. Bureše 2015 - kynologický "potěr" válí :-)
Memoriál K. Bureše 2015 - T. Matuna a pitlull Rocco poslušnost

Děkujeme sponzorům:

www.krmivo-brit.cz


www.bohemiaplast.cz


G.FOX security services, s.r.o. (Kladno) - fyzická ostraha objektů a osob, doprovod, přeprava peněz a ochrana motorových vozidel proti krádeži.

Zemědělské obchodní družstvo Žižice





Propozice III. ročníku Memoriálu K.Bureše
Výsledková listina III. ročníku Memoriálu K.Bureše - ZPO 1
Výsledková listina III. ročníku Memoriálu K.Bureše - Ringo





Videa od Petra Kříže -
Memoriál K. Bureše 2014 - TOP výkony
Memoriál K. Bureše 2014 - obrana ZPO 1
Memoriál K. Bureše 2014 - kontrolní výkon
Memoriál K. Bureše 2014 - hladké zadržení
Memoriál K. Bureše 2014 - poslušnost
Memoriál K. Bureše 2014 - poslušnost - František Škvrna

Fotky z III. ročníku Memoriálu K. Bureše - foto: Ladislav Tejml ..... ZDE

Fotky z III. ročníku Memoriálu Karla Bureše - foto: Simona Opltová ..... ZDE






Propozice II. ročníku Memoriálu Karla Bureše
Výsledková listina II. ročníku Memoriálu Karla Bureše





Propozice I.ročníku Memoriálu Karla Bureše Výsledková listina

Místo Psovod Pes/Fena Celkem bodů
1. Pavel Rouček Lex Huckelovy Vily 400
2. Miroslav Puš Mikky 384
3. Miroslav Dajč Woodoo Malidaj 349


Videa od Jany Krohové www.fram-sport.cz

Memoriál K. Bureše - P. Rouček & Lex z Hückelovy vily (Slaný, 4.2.2012)
Memoriál K. Bureše - M. Puš & Mikky (Slaný, 4.2.2012)
Memoriál K. Bureše - M. Dajč & Woodoo Malidaj (Slaný, 4.2.2012)
Memoriál K. Bureše - J. Resselová & Asa Murat (Slaný, 4.2.2012)
Memoriál K. Bureše - T. Novák & Argo Nauru (Slaný, 4.2.2012)
Memoriál K. Bureše - P. Hamerník & Barry Oscar z Brdské smečky (Slaný, 4.2.2012)
Memoriál K. Bureše - M. Včela & Xoll (Slaný, 4.2.2012)
Memoriál K. Bureše - T. Tiesl & Enzo z Lounského chovu (Slaný, 4.2.2012)
Memoriál K. Bureše - J. Bouma & Aso Stakor (Slaný, 4.2.2012)
Memoriál K. Bureše - J. Kadlec & Diks (Slaný, 4.2.2012)